Upravit stránku

PRO VŠECHNY

Individuální kurz vaření 

Chcete zlepšit své kulinářské dovednosti? S dobrým učitelem a trochou cviku se může zdokonalit každý. Tou nejdůležitější ingrediencí je odhodlání. Jiří Halamka o tom ví svoje, vždyť se z amatéra vypracoval mezi profesionály v oboru. A své zkušenosti rád předává dál.

Tak jej pozvěte do své kuchyně, kde vás provede přípravou sezónního menu. Chcete se naučit rychlé večeře nebo raději jednoduché dezerty? Vše je o domluvě, program se dá upravit podle individuálního přání. A pánové: nikdy své drahé polovičce neříkejte, že neumí vařit.

Raději jí dejte příležitost ke zdokonalení! Individuální výuka vaření se známým kuchařem je skvělý a originální dárek. 


 

Degustace s MasterChefem

Každý má rád prostředí, které zná. Dobré zázemí je základem skvělého výsledku, v našem případě skvěle připraveného a naservírovaného jídla.

Nyní máte možnost užít si umění Jiřího Halamky v jeho přirozeném prostředí - přímo v restauraci Na Palmovce v Hradci Králové. Vychutnejte si několika chodové menu okořeněné společností samotného MasterChefa. 

V případě velké skupiny domluvíme individuální termín degustace. Sledujte aktuální nabídku degustačních večerů. Místo si ale rezervujte s dostatečným předstihem, mizí dost rychle…


 

PRO VAŠE AKCE

Svatba, večírek, team building… Kde pořád čerpat nápady na originální program, který zaujme? Je jedno, jakou akci pořádáte, kouzelné slůvko „jídlo“ funguje vždy – a na každého.

Pokud bude zlatým hřebem programu catering nebo cooking show s MasterChefem, zaručujeme, že se nikdo „nehodí marod“! Jídlo zkrátka spojuje lidi.

PRO RESTAURACE

„Visiting chef“

Pomocná ruka pro restaurace, tak by se dala charakterizovat spolupráce formou „Visiting chef“. I restauratér se může dostat do úzkých. Provozujete restauraci, bufet nebo jídelnu, a potřebujete profesionální radu? Přemýšlíte, jak oživit nabídku, zpestřit menu nebo zefektivnit provoz? Poradíme vám jako kolega kolegovi, bez obalu a profesionálně. Vždyť víme, jak to chodí.

Jak to probíhá?

Přijedeme za vámi, popovídáme si, obhlédneme situaci a poté sestavíme strategii přesně pro váš typ provozu. V případě zájmu zajistíme konzultace s marketingovým a výživovým poradcem. Během následných výukových bloků vás teoreticky i prakticky vyškolíme, aby se váš podnik vydal tím správným směrem. 

Hostovačky

Přemýšlíte, jak ozvláštnit nabídku své restaurace jedinečným programem? Přítomnost známé osobnosti vždy zvyšuje atraktivitu a přitáhne zákazníky.

Pozvěte do své restaurace MasterChefa Jiřího Halamku. Na sestavení menu i charakteru akce se domluvíme individuálně - s ohledem na možnosti vaší kuchyně a prostory restaurace. Budete mít postaráno nejen o jídlo, ale i o zábavu. 

PRO FESTIVALY

Show MasterChef nesmí chybět na žádném foodfestivalu.

Jirka rád vaří a ví, že to umí. A díky úspěchu v soutěži to teď vědí skoro všichni. Měl odvahu a šel s kůží na trh. Tedy s vařečkou do televize. A uspěl. Taková příležitost se nenaskytne každému. Ale atmosféru populární soutěže teď může zažít každý. Sestavili jsme program inspirovaný konceptem televizní soutěže MasterChef. Tak přijměte výzvu i vy!